جستجو

دریافت نمایندگی پنل سوشال و تبلیغات مجازی هلدینگ دیجی تاپ

ایجاد کسب و کار پایدار و مطمئن با نام و برند خودتان و کسب درآمد از طریق دریافت نمایندگی یکی از قویترین و جامع ترین سامانه های محصولات شبکه های اجتماعی ، افزایش آمار و تبلیغات مجازی

دریافت نمایندگی دیجی تاپ چه مزایایی دارد؟

DigiTop Reseller

در دنیای جدید با گسترش کسب و کارهای مجازی و گرایش مشاغل کلاسیک به سمت فناوری های نوین چه در فروش و چه در تبلیغات، بازار بزرگ و بی انتهایی را خلق کرده است که در حاشیه آن شرکت های تبلیغاتی و خدماتی در حوزه دیجیتال مارکتینگ به بازیگرانی بزرگ در آن تبدیل شده اند.

ایجاد یک کسب و کار حتی نیمه حرفه ای در یکی از حوزه های تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ قطعا بسیار پرهزینه ، زمانبر و با ریسک بالا خواهد بود، مخصوصا برای کسانی که تخصص اندکی در این حوزه دارند.

اما هلدینگ دیجی تاپ به عنوان بزرگترین کمپانی در عرصه طراحی ، مشاوره و اجرای خدمات گسترده دنیای دیجیتال با ایجاد نمایندگی های ریبرند پنل های پیشرفته خود و با حمایت و پشتیبانی تخصصی ، بستری مناسب برای ایجاد کسب و کار حرفه ای و قدرتمند با کمترین هزینه را فراهم آورده است.

دیجی تاپ خالق رویای موفقیت تو …

  • در پلن همکاری ، نمایندگی به این صورت خواهد بود که یک پنل با تخفیف ویژه به شما تحویل داده خواهد شد و مشتریان سرویس های مورد نظرشان را که شما در سایت قرار داده اید سفارش می دهند و شما آن سفارش ها را با تخفیف در پنل خود استارت می کنید. در این نوع نمایندگی شما میتوانید هر قیمتی را بابت سرویس ها به صورت دلخواه در سایت قرار دهید.
  • نمایندگان پس از ثبت نام در پنل سوشال باید احراز هویت شده و سپس پروسه ارائه نمایندگی در کمتر از 3 روز کاری انجام خواهد شد.
  • تمامی پنل های نمایندگی به جز پلن همکاری ، نیاز به تمدید سالیانه دارند ، اما نمایندگان در پایان هر دوره تنها 20% مبلغ اصلی نمایندگی را پرداخت خواهند کرد.
  • هر گونه مسئولیت در رابطه با ارائه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی و قراردادهای نمایندگان به عهده نماینده میباشد و دیجی تاپ در قبال نوع فعالیت نماینده مسئولیتی ندارد. در صورت سواستفاده و فعالیت مجرمانه ، نماینده مورد نظر پاسخگو خواهد بود.
  • تنظیمات و کانفیگ اولیه سرور و دامین و پشتیبانی های مربوطه برای اولین بار به صورت رایگان انجام خواهد شد و درخواست مجدد برای تغییرات خاص، تنظیمات جدید یا انتقال دارای هزینه میباشد.
  • در صورت عدم تمدید نمایندگی در سال های آتی ، به جهت حفظ برند و اصل مشتری مداری ، دیجی تاپ پس از پایان فرصت 7 روزه، نمایندگی را تمدید ولی دسترسی نماینده را قطع خواهد نمود و ادامه همکاری به شورای مرکزی تصمیم گیری واگذار خواهد شد.
  • نمایندگانی که در طول فعالیت یکساله خود عملکرد قابل قبولی داشته باشند با تصمیم شورای مرکزی دیجی تاپ به نمایندگان لایف تایم (دائمی) تبدیل خواهند شد.
  • با توجه به نوع فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ ، قوانین دیجی تاپ تابع قوانین و سیاست های شبکه های اجتماعی و شرکت های بین المللی خدمات دهنده می باشد و هر گونه تغییر در سیاست ها و هزینه ها بلافاصله به اطلاع نمایندگان خواهد رسید. به این جهت نمایندگان موظف هستند تا ارتباط خود را با دیجی تاپ همواره حفظ نمایند.
  • شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق آیکون واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همینطور میتوانید با ثبت نام در سایت اصلی و عضویت در خانواده دیجی تاپ علاوه بر پشتیبانی حرفه ای از طریق تیکت ، از مزایای آن از قبیل تخفیف های دوره ای، حمایت از اعضا ، باشگاه دیجی تاپی ها ، کسب امتیاز و پیشنهادات و امکانات منحصر به فرد این خانواده بزرگ استفاده کنید.
‫4.7/5 ‏‫(3 نظر)‬
اسکرول به بالا
به کمک نیاز دارید؟ با ما در ارتباط باشید